• Müşteri Hizmetleri
  444 1 444
 • Türkiyenin her yerine
  ücretsiz kargo
 • Ödeme Koruma Sistemi ile
  GÜVENLi ALIŞVERİŞ
 • Havale ile Ödemede
  %2 İNDİRİM

Üye Girişi

MADDE 1 - TARAFLAR
 1. BİRİNCİLER HALI MOBİLYA DAY. TÜK. MALLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

(Bu sözleşmede kısaca "BİRİNCİLER HALI MOBİLYA" olarak anılacaktır.)

Ünvan: Birinciler Halı Mobilya Day. Tük. Mal. San. Tic. Ltd. Şti.
Adres: Cumhuriyet Mah. Ekmekçi Sok. No:3 Iğdır / Türkiye
Vergi Numarası: Iğdır V.D. 1780760174
Tel: (90) 0476 227 38 47
E-mail: info@birincilerhali.com
        b. Malın alımını yapacak olan kişi.Bu sözleşmede kısaca "MÜŞTERİ" olarak anılacaktır.

MADDE 2 - TANIMLAR

 1. www.birincilerhali.com : BİRİNCİLER HALI MOBİLYA'nın ürünlerini sattığı internet sitesidir.
 2. TARAFLAR: BİRİNCİLER HALI MOBİLYA ve MÜŞTERİ'dir.

MADDE 3 - KONUSU

Bu sözleşme; BİRİNCİLER HALI MOBİLYA ile Mesafeli Satış sözleşmesini okuyup kabul kutucuğunu tıklayan MÜŞTERİ arasında aşağıda detayları açıklanan ürünün alım satımı amacıyla imzalanmıştır. MÜŞTERİ ancak bu satış sözleşmesini okuyup kabul ettikten sonra www.birincilerhali.com'da yer alan ürünün alım hakkından istifade edebilir. MÜŞTERİ'nin aldığı ürüne ait bilgiler aşağıdaki gibidir.

MADDE 4 - BİRİNCİLER HALI MOBİLYA'NIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 1. BİRİNCİLER HALI MOBİLYA, bu sözleşmede belirtilen şartlarda MÜŞTERİ'nin madde 3'de aldığı ürünü MÜŞTERİ'ye ulaştırmayı kabul eder.
 2. BİRİNCİLER HALI MOBİLYA, internet altyapısı el verdiği ölçüde www.birincilerhali.com adresine haftanın 7 günü 24 saat erişim imkanı verecektir. Oluşabilecek internet erişim ve altyapı sorunlarından dolayı www.birincilerhali.com BİRİNCİLER HALI MOBİLYA sorumlu tutulamaz.
 3. BİRİNCİLER HALI MOBİLYA, MÜŞTERİ'nin ilettiği kişisel bilgilerini bilinen en yüksek güvenlik standartlarında koruyacağını kabul ve taahhüt eder. Ancak www.birincilerhali.com'a yapılacak kötü amaçlı saldırılar veya Microsoft Windows işletim sisteminin kendi açıkları sonucunda MÜŞTERİ'nin kişisel bilgilerinin 3. kişilere geçmesi sebebiyle oluşan maddi veya manevi zarardan BİRİNCİLER HALI MOBİLYA sorumlu tutulamaz.
 4. FİYAT DEĞİŞİKLİKLERİ

  Satılan ürün fiyatları yayınlandıkları sürece geçerlidir. BİRİNCİLER HALI MOBİLYA her zaman fiyatları değiştirme hakkını elinde tutar. Fiyat değişiklileri halinde yeni fiyatlar ancak yayınlandığı/ilan edildiği anda geçerlilik kazanır. Yeni fiyat yayınlanmadan/ilan edilmeden önce alınan ürünler eski fiyat üzerinden fiyatlandırılır.

 5. BİRİNCİLER HALI MOBİLYA, MÜŞTERİ'nin seçmiş olduğu ödeme şekline göre "Seçilen Ürünün Bedelini" tahsil etme hakkına sahiptir. Ödemenin süresinde yerine getirilmemiş olması halinde yasal işlemlere geçileceğini ve bu halde işlemiş faizle birlikte tahsilatın yapılacağını taraflar bilir ve kabul ederler.

MADDE 5 - MÜŞTERİ'NİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 1. MÜŞTERİ,"Satış sözleşmesini okudum ve onaylıyorum." kutucuğunu tıklayarak veya Hizmetleri kullanarak iş bu sözleşmede yer alan şartları kabul etmiş sayılır.
 2. MÜŞTERİ,ürünleri satın almak için kayıt işlemleri veya kendisiyle ilgili bazı bilgileri (kimlik veya iletişim detayları gibi) vermek zorunda kalabilir. MÜŞTERİ, BİRİNCİLER HALI MOBİLYA'ya verdiğiniz kayıt bilgilerinin her zaman tam, doğru ve güncel olacağını kabul eder.
 3. MÜŞTERİ, seçtiği ürün için Ürün Bedelini "Seçilen Ödeme Şekli" ile ödeyecektir.
 4. CAYMA HAKKI KOŞULLARI

    Kaymaz jel halılar, kesme yolluklar gibi kesim yapılarak tarafınıza teslim edilen ürünlerde iade kabul edilmemektedir. İade edeceğiniz ürünün,paketi hasar görmemiş, ürün üzerinde bulunan etiketi kopmamış,kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.İade edilecek ürün Kargo şirketine Faturası ile teslim edilmelidir.Faturası bulunmayan hiçbir ürün iade alınmamaktadır.Cayma hakkı süresi 14 gündür.Cayma hakkı süresi, MÜŞTERİ'NİN veya MÜŞTERİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak MÜŞTERİ, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.MÜŞTERİ'NİN Cayma hakkını kullanabilmesi için tarafımıza e-posta,posta,fax gibi yollarla yazılı beyan ile bildirmek zorundadır. Ürün bedeli ödeme yönteminiz ile aynı yoldan size iade edilir.Geri iade edilen veya değiştirilen ürünün nakliye masrafları MÜŞTERİ'ye aittir.

 5. MÜŞTERİ ürünle ilgili şikayet ve itirazlarını hızlı sonuçlandırabilmek açısından yukarıda yer alan telefon yada e-mail adresinden iletebilir. Bu yolla İtiraz ve şikayetlerin daha hızlı sonuçlanması sağlanmış olacaktır. Bununla birlikte itiraz ve şikayetin sonuçsuz kalması halinde bireysel müşteriler Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 22. maddesinde belirtilen değerin altında olan uyuşmazlıklarla ilgili şikayet ve itirazlarını IĞDIR Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne veya ikametgahlarının bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine yapabilecekleri gibi tüketici mahkemesine de şikayet ve itirazlarını yapabilir.
İş bu sözleşmenin feshi veya sona ermesi neticesinde TARAFLAR'ın sahip olduğu tüm hak ve yükümlülükler de sona erer.

MADDE 6 - YETKİLİ MAHKEME

İş bu sözleşmenin tatbik veya tefsirinden doğacak uyuşmazlıklarda TARAFLAR, münhasır olarak IĞDIR mahkemeleri ve icra dairelerinin yetkili olduğu ve Türk Hukuku uygulamasını kabul ettiklerini beyan ederler.

İş bu Sözleşme 6(ALTI) maddeden ibaret olup taraflarca okunmuş ve tümüyle kabul edilmiştir. Taraflar iş bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

en başa git